Eliotbooks.com gizlilik politikası Eliotbooks.com sitesi ile birlikte yardım hizmeti almakta olan bahisçi ve oyuncular için hazırlanmıştır ve bu sayfaları ziyaret eden tüm takipçilerimizin kişisel bilgileri tüm verileri koruma altına alınmaktadır.

Gizlilik politikamızda değinilmiş olan kullanıcıların “kişisel bilgiler” kısmında takipçilerimizin isim, soy isim bilgileri, doğum tarihi, doğum yerleri, telefon numaraları, iletişim bilgileri, e-posta ve telefon işletim sistemleri, sayfalarımıza giriş yaparken kullanmış oldukları tarayıcı bilgileri, bu vb. Kişisel veriler tanımlanmaktadır. Dolayısıyla bu gizlilik politikasında kişisel bilgiler; bahsetmiş olduğunuz tüm verilerin tamamını kapsamına alarak kullanıcıya doğrudan bağlıdır.

Eliotbooks.com yukarıda değinmiş olduğumuz kişisel bilgi kapsamındaki tüm verileri gizlilik politikasında da belirtildiği üzere bütün esas ve kapsamları ile beraber koruma altına almakta; hiçbir kimse ile ve üçüncü şahıslarla paylaşıma açmamaktadır. Sizden elde etmiş olduğunuz kişisel verilerin paylaşıma açılmasında ise tamamen sizin rızanız ve internet üstünde vermiş olduğunuz butona tıklayarak onayınız gerekmektedir.

Eliotbooks.com size ait olan bütün kişisel bilgileri ve bu sayfaları takip eden değerli takipçi ve kullanıcıların tüm verilerini güvence ve gizlilik bağlamında koruma altına almıştır. Sizlerin kişisel verilerinin korunabilmesi için gerekli olan bütün teknik detaylar sayfamızın alt yapısında barınmaktadır. Sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için Eliotbooks.com çeşitli yazılımsal araçlar ve programlar kullanabilmektedir. Ancak kullanılmış olan bu yazılım araçları ve programlar ile beraber sizin izniniz olmadan yine kişisel veriler depolanmaktadır. Bizim irademiz dışında sayfalarımıza yapılan internet saldırıları ve yazılım saldırılarıyla kişisel verileriniz ele geçirilirse bundan dolayı kesinlikle Eliotbooks.com mesuliyet kabul etmemektedir.

Eliotbooks.com gizlilik politikası hazırlanırken dünyanın en önemli arama motorlarından olan Google baz alınmıştır. Google gizlilik politikası linkine tıkladığınızda burada okuyacak olduğunuz bütün detaylar, veri koruma uygulamaları, kişisel verilerin kapsam alanı, Chrome tarayıcı, Android işletim sistemi ve mobil uygulamalardaki takip edilmesi gereken yasal prosedürler bizim sayfalarımızda da aynen yerine getirilmektedir.

Eliotbooks.com size ait olan kişisel verileri çerez politikası kapsamında elde etmekte ve bu bilgiler sadece sitenin ar-ge çalışmalarında daha iyi hizmet verebilmesi için geliştirilmesinde kullanılmaktadır. Kişisel ölçümlerde, reklam tanıtım ve pazarlama kampanyalarında da bu kişisel bilgilerin kullanılabilme hakkının elimizde bulunduğunu belirtmekteyiz. Ancak şu an itibarıyla Eliotbooks.com sizin kişisel verilerinizle herhangi bir ticari faaliyette bulunmamakta; sadece bir sonraki ziyaretinizde daha kaliteli bir şekilde bu sitede hizmet alabilmeniz için altyapı geliştirme çalışmalarında kullanılmaktadır.

Yukarıda değinmiş olduğumuz bütün kişisel veriler üçüncü şahıslarla paylaşıma kapalıdır. Ancak idari soruşturmalarda ve adli soruşturmalarda yargı kararları olduğu takdirde paylaşma açılabilmektedir.

Eliotbooks.com sayfalarını ziyaret eden tüm kullanıcılar Eliotbooks.com gizlilik politikası hükümlerinin tamamını kabul etmiş sayılacaktır.